La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

3

Są tu jacyś fani MotoGP? :)

konto usunięte

0

@szymi36 Może nie fan ale oglądam.

3

@szymi36 Jestem i nie tylko MotoGP ale też 2 i 3.

0

@Krzysiek_FCB Ogólnie napisałem, wiadomo, że chodziło mi również o serie towarzyszące. :)
Jakie prognozujesz rozstrzygnięcia jutro? Takich kwalifikacji jak dziś nie było dawno, jako kibic Vale chyba nawet wolałbym, żeby jutro było sucho. Przy dobrym starcie obie Yamahy mogą stoczyć walkę od startu do mety, Rossi pokazał, że mając przed sobą szybkiego rywala jest w stanie mieć znakomite tempo, a przecież zwykle rozkręca się z biegiem wyścigu. Już mi się marzy powtórka z Katalonii 2009, ale może na to warto poczekac do ostatniego wyścigu :)

0

@szymi36 Wydaje mi się że jak na początku wyścigu Lorenzo nie będzie miał problemów to znowu odjedzie choć tego bym nie chciał, bo też jestem bardziej kibicem Rossiego i fajnie by było jakby staruszek znów był mistrzem świata, mimo takich kwalifikacji myślę że Rossi na dystansie całego wyścigu nie będzie się w stanie holować z Jorge, ale też nie sądzę żeby ktoś z tyłu mu poważnie zagroził, jedynie może Marquez który jak znam życie pewnie znowu nie dokończy wyścigu. No chyba że będzie padać to wszystko może się zdarzyć.

0

@Krzysiek_FCB No właśnie podobno na 90% deszcz, takze wszystko mozliwe. Pozostaje tylko wstac na 7.... :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?