La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

0

Mam pytanie. W sobotę o 16 gramy z Sevillą, ale ja niestety jestem do 18 w pracy. Ale pracę mam taką, że mogłabym mecz obejrzeć i mam takie pytanie. Mam laptopa ale nie mam internetu bezprzewodowego. Pod wi-fi podłączyć się też nie dam rady bo są pozabezpieczane. Czy istnieje możliwość wykupu gdzieś internetu np. na jeden dzień czy jakiś czas? Ot tak. Bo szczerze powiedziawszy to jestem niekumata w tych sprawach ;) Liczę na jakąś podpowiedź ;)

1

@Ilona_VeB Jesli mieszkasz w rosji to moge ci poradzic dobre pakiety ;D

0

@samo306 Niestety albo stety nie ;) W Polsce mieszkam :D

0

@Ilona_VeB konto premium na Weeb.tv = 4zł
karta Orange + pakiet internet 200mb=2zł

ogólnie 200mb starcza na całą transmisje w standardowej rozdzielczości.

0

@zabamix Dzięki będę działała :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?