La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

0


W sumie co Santos zrobił z kasą za Neya?

5

@MessiForeverTheBest 150 mln za Dembele, nieźle wtedy Bartomeu psuł klub, tylko co ja mówię, jak dziś za Alvareza chcą dać 150

3

@Marcelinho99 Psuł psuł, ale przypomnijmy sobie też ten czas, każdy wiedział, że po Neymarze musimy załatać dziurę i jednocześnie że dostaliśmy giga zastrzyk gotówki.
Dembele ponadto naprawdę się mega wyróżniał. Bardzo młody, obunożny, szybki, ze świetnym dryblingiem, no zapowiadał się wtedy na giga grajka i w sumie w PSG uwolnił w pełni swój potencjał.
Gdyby tylko u nas wyglądał i zachowywał się tak jak w PSG, to dziś nikt by nie mówił, że to był zły transfer.

Co do Julka zaś, to sorry, ale czym ten zawodnik się wyróżnia? Tym, że ma na koncie wygrany mundial i że dużo biega? I to dziś jest warte 150 mln? Nie jest on ani juniorem, ani nie jest bramkostrzelny itd. I nawet mimo tego, że dziś te 150mln ma inną wartość, to i tak transfer Alvareza jest głupotą, a właściwie jego cena jest głupotą.

1

@MessiForeverTheBest jeszcze kilka lat i takie Rogersy będą po 200 mln, jak dla mnie Piłka nożna robi się jednym wielkim śmietnikiem, kiedyś jak oglądałem LM to czułeś, że zawodnicy są związani z danym klubem, nie odstawiali nóg, a teraz tylko pieniądz się liczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?