- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Lionel_Messi10
14
Istnieje możliwość, że Julián Álvarez nie pojawi się na treningach Atlético Madryt, jeśli... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
Ale Anglicy nam pokazali, oni są zbyt dumni na brąz, tyle się powygrywali w historii, że ho ho,... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Who_you_mam
10
piję wude i słucham ich troje
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
7
No ale było gadane jaką to Argentyna ma łatwa drabinkę.
A z kim grała Francja? W grupie: Senegal, Irak i rezerwowa Norwegia.
Potem kolejne wielkie drużyny jak Szwecja i Paragwaj. No i potem troszkę lepsze Maroko, ale no też bez przesady. No a Hiszpania ich zweryfikowała.
No ale były zachwyty ile to oni bramek strzelają. No ale to jest typowa drużyna, napakowana gwiazdami, czyli łatwo na łatwe drużyny i potem nic więcej.
0
@GeneralXavi po dzisiejszym meczu trudno oceniać, jedyne co można ocenić to zerowe checi do gry Francji co jest kompromitujące
0
@Nieznajomy no ale pamiętaj też o meczu z Hiszpanią