- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
8
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
12
Jestes Anglia nie wygrales nic od xx lat i wystawiasz rezerwy w meczu o brazowy medal...
Jezu ale ja gardze takim podejsciem...
2
@Sulimo Bo księżniczkom się nie chce, oni celują w złoto ;P To nawet pal sześć ich nastawienie do medalu. Ale na pewno kibice są przeszczęśliwi
2
@Sulimo Francję bym jeszcze jako tako zrozumiał bo Oni regularnie te medale zbierają...ale Anglia? jakie to jest wytłumaczenie?
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Jezu, chłopie. Student, jakieś szkoły więc musiałeś pokończyć. A Ty przychodzisz na moją La Ramblę i piszesz "księżniczką się nie chce"?
Ty się łapiesz pod nową ustawę o patostrimingu.
Edit: No, poprawiłeś. Warunkowo zawieszam karę.
0
@Sulimo Piłkarzy nie pozostawiłbym tutaj bez winy bo Oni też swoje dołożyli z czymś takim bo to nie 1 raz kiedy znowu przechodzą obok tego meczu o 3 pozycję.
0
@Dari0G " księżniczkom się nie chce" u mnie jest. Ja to pół żywy obecnie jestem ;P
1
@Sulimo No mega frajerskie, nikt im nie kazał przecież chować głowę w piasek z Argentyną, to teraz niech nie marudzą