La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

0

Najlepszy piłkarz świata w chwili obecnej

8

@LeszekFCB Messi.

6

@LeszekFCB

Zagra dopiero nad ranem w niedzielę

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeszekFCB

Ty tak na serio? To dlaczego nic nie wygrał w zeszłym sezonie? Skoro jest naj?

0

@casabarca Messi w historii.

1

@LeszekFCB w historii i w chwili aktualnej

0

@LeszekFCB Nie powiedzisłym.

0

@derus Leo Messi przez lata był najlepszy, a mimo to MŚ wygrał dopiero w wieku 35 lat.

To tak nie działa jak myślisz tym bardziej, że obecnie Kylian Mbappe jest najlepszy, a kolega @LeszekFCB nie mówił, że najlepszy był we wrześniu czy grudniu.

0

@Stinger_

Wiem co masz na myśli, nie można porównać całego sezonu do 8 meczy. Prawda?Messi był najlepszy długo długo przez wygraniem MS - to jest tylko wisienka na torcie;-)


0

@derus Można czy nie... Kolega tutaj nic nie porównywał tylko napisał, że Kylian Mbappe jest najlepszy w chwili obecnej, a nie 3 miesiące temu, pół roku temu czy od roku. Nie widzę tutaj niczego do czego można się przyczepić.

0

@Stinger_

Nie zgodzę się, najlepszy jest Messi, skoro chcesz porównywać MS .

0

@derus Kwestia sporna. Inny powie, że Olise i też może mieć rację.

Chodzi mi tylko o to, że sezon klubowy może się mieć nijak do obecnej sytuacji, a na MŚ zarówno Kylian jak i Leo grają totalnie świetny futbol.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?