- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1014 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1014 Culés
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie potrafią.Remisować- a i owszem-czemu nie.
0
@FcPortoFan1999 był spalony czy nie, bo ty wiesz wszystko.
0
@FcPortoFan1999 ich sytuacja jest trudna
Jesli chcesz zeby weszli do 1/16 to musi sie wydarzyc 1 z 3 rzeczy
1) Ghana wygrywa z Chorwacja
2) Dr Kongo nie wygrywa z Uzbekistanem
3) Algieria i Austria nie remisują
0
@gumaz Proste że był.Sędzia ma zawsze rację. @mekston Nie wyjdą z grupy.Pozostanie mi tylko Anglia.
0
@FcPortoFan1999 wszystko jeszcze możliwe Oskmadi
0
@mekston W tych 3 remisach mogli mieć 2 zwycięstwa i wygranie grupy a nie takie coś odwalać.
1
@FcPortoFan1999 cześć Oski.
Lepszy remis niż......
0
@FcPortoFan1999 Azja minus Japonia dramat
Ale Iran moze jeszcze kalkulować
1
@Safrani Cześć Oski.Przesadne dzielenie się punktami to jest zapewne droga do samolotu powrotnego. @mekston Przynajmniej moje typowanie już sprzed 2 lat siądzie jak ulał.Hiszpania-Argentyna finał.
0
@FcPortoFan1999 do tego daleka droga, jes Francja Mbappe, jest ekipa z celem, a dzisiaj w nocy AKT TRZECI
0
@mekston Oczywisty finał.I co z tego że jest Francja Mbappe? nikt im nie zabroni awansu do półfinałów.Później zagrają w finale-niewątpliwie-tylko tym o 3 pozycję.
0
@FcPortoFan1999 myśl o Szamanie, to sporo zmieniło
0
@mekston Nic nie zmieniło.Taki będzie finał jak widzisz.Gratulacje!
0
@FcPortoFan1999 Oski, myśl o celu i szamanie