La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1192 Culés

2

Szkoda że Norwegia zmienia skład


0

@Encore jaki to ma sens nie rozumiem? nie zzalezy im na piewszy miejscu?

2

@Paulinho2012 1 miejsce teoretycznie to gorsza droga

3

@Encore @Paulinho2012 szkoda wypruwać sobie flaki za to 1/2 miejsce tutaj

Ścieżka dla 1 i 2 miejsca jest porównywalnie trudna, można dyskutować o detalach. Plus Norwegia musiałaby wygrać mecz, żeby wziąć to 1 miejsce

1

@mekston No wlasnie a przypadkowa kontuzja Haalanda i koniec turnieju a tak zawsze jakas nadzieja

0

@Encore Gorsza? 1/16 Szwecja, 1/8 Niemcy
2 miejsce: 1/16 WKS, 1/8 Brazylia
Dla mnie 1 miejsce to łatwiejsza droga

0

@bodzio10 Może czują że WKS nie ma takiego potencjału jak się ocenia

1

@Encore No i czuję się oszukany. Hochlanda mam na kuponie...

0

@Encore Mbappe za to pewnie chetnie postrzela po rekordy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?