- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
1
Widzę to tak: Arsenal kupuje Alvareza za 100 mln euro, a następnie Barcelona odkupuje go od Arsenalu za 130 mln euro.
2
@zgutek Szanujmy się. Za 150 mln. Inaczej będą się śmiać, że biedaki.
1
@zgutek Chyba zabronione jest rejestrowanie piłkarza w 1 okienku w 2 klubach :D
0
@tbas kto powiedział że Arsenal go zarejestruje?
1
@Rifek nie możesz sprzedać nie zarejestrowanego piłkarza, temat Olmo był walkowany w podobnym modelu jak było ryzyko że nie zarejestrujemy
0
@tbas a jak to działa w takim razie z np Nico Pazem, którego Real odkupił z Como i teraz chce go sprzedać spowrotem jeszcze w czerwcu?
0
@tbas zawodnik może w jednym sezonie być zarejestrowany w trzech klubach. Zagrać może tylko w dwóch.
1
@Rifek ale okienko to nie sezon :p
0
@Dankho94isback co ty gadasz? XD w sezonie zasadniczo mamy dwa okienka. Skoro FIFA zezwala na rejestrację w trzech klubach w jeden sezon, to chyba logiczne że dzieje się to w okienku i że w jednym z tych dwóch okienek piłkarz może być zarejestrowany dwa razy
0
@Rifek w sumie Olmo nie mogliśmy zarejestrować, dlatego nie mogliśmy sprzedać, więc teoretycznie może iść do Arsenalu i do Barcy