La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 859 Culés

5

No ładnie, wracam na weekend na wioskę, a tu zapowiadane 40°C. Chyba nigdy nie przeżyłem czegoś takiego stricte w Polsce. Ciekawe jak się pije wódkę w takich warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hawajczyk Jaką konkretnie pijesz?

2

@Hawajczyk tak samo. Tylko noc zaczyna sie o 16:00

2

@Hawajczyk nie wiem jak sie pije, ale jak przygrzeje w łepetynę to wódka pewnie ekonomiczna żeby osiągnąć pożądany stan :D

0

@Hawajczyk jak piłem w albanii przy 38 to było srednio
znaczy przy okazji miałem jelitówke i w sumie piłem od kilku dni
ale wiesz jak jest XD

0

@kryhaa a co on tez miał jelitówke?

@Hawajczyk jak to jest miec jelitówke?

3

@Hawajczyk pewnie szybciej Cię porobi, taka różnica

0

@DiSBlaDE on nie więc będzie git

1

@FcPortoFan1999 Każdą od Wyborowej w górę, że się tak wyrażę, oczywiście okazyjnie :D

0

@agaFCB Z pewnością, ale 40°C to już kosmos, praktycznie jak w czeskiej saunie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?