La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

2

żenujące są wpisy odnośnie MATSa, że powinien rozwiązać kontrakt i wypychanie go na siłę z klubu.
to on zgodził się na rozłożenie swojej do pensji na więcej lat jak Barca miała problemy finansowe i pomógł Barcy zachować płynność finansową choć nie musiał, więc ten kontrakt mu się należy jak psu buda

0

@MICHU2 kogo obchodzi "kapitan" terrorysta bez grama ambicji sportowej? Lepiej siedziec w słonecznej barcelonie i grzac ławke + zarabiac sianko niz isc grac gdzie indziej

0

@MICHU2 z jednej strony pomógł rozkładając swój kontrakt na lata. Z drugiej strony niesmak, że gość postawił na sobie krzyżyk jako sportowiec i piłkarz. Nigdy nie byłem jego wielkim fanem i dla mnie z wyjątkiem dwóch sezonów był raczej ręcznikiem, ale bądź co bądź był uznaną marką w Europie, a na dzień dzisiejszy woli grać w golfa jak Bale

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?