La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

3

Dla zwyciezcy grupy K - czyli Portugalia / Kolumbia to gorsza opcja ze Szwajcaria wygrywa

Jednak pilkarsko Szwajcaria > Kanada

Za to Holandia jak wygra grupe zadowolona moze byc

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @Kessie @blakkudium @Adran360

2

@mekston Przynajmniej nie będzie kalkulacji jak u Austriaków i Algierczyków.

2

@mekston a teraz opinia, lepiej wygrać gr B:
1mecz z drużyną z 3ciego
2mecz prawdopodobnie Portugalia

czyli lepiej 2miejsce w gr B
1. grać z 2A
a potem z wygranym meczu 1F (Holandia) vs 2C (Maroko,Brazylia)

ja bym wolał iść w tą ścieżkę nr 2 i w gr B zająć 2 miejsce

3

@FcPortoFan1999 tam to będzie na maxa, bo to będzie ostatni mecz 3ciej kolejki więc będą BARDZO DOKŁADNIE ZNAĆ na kogo trafią zajmując 3cie miejsce :D

3

@Jarema2000 Czasami w życiu i w sporcie lepiej przegrać niż wygrać.

3

@Jarema2000 jedynie grasz szybciej to raz, dwa dla Kanady w opcji pierwszej najpierw graliby w Vancouver, wiec zwiekszaja swoje szanse na 1/8

Tak to trudniej raczej w 1/16 ale za to 1/8 latwiejsza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?