- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1309 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1309 Culés
3
Z tym ocenianiem Gordona to może poczekajcie tak przynajmniej do zimy. Niech pogra chłopak trochę u Flicka i będziemy oceniać jego przydatność dla drużyny.
3
@MaziFCB w zimę możemy ocenić go dobrze, a później od nowego roku do końca sezonu będzie grać piach. Równie dobrze możemy do zimy go sprzedawać i w maju strzeli ze 3 gole i zapomnimy wiele złego. Czas i kasa jednak zmarnowana. Oceniać można już teraz, dlaczego nie ? Ja uważam, to za bardzo źle wykorzystane 80 mln. Za takie pieniądze można mieć kilku bardzo dobrym zawodników.
2
@MaziFCB Spoko, ale nie ma nic złego w ocenianiu jego aktualnej gry, a niestety jest ona kiepska.
Czy Flick go odmieni? Być może, ale za 80mln powinien przychodzić juz wartościowy zawodnik do pierwszego składu.
0
@Aequlibre Wymień tych kilku dobrych zawodników za te 80 mln.
0
@LukaszFan Grę oceniać jak najbardziej można. Bardziej chodziło mi o ocenianie juz teraz ze to zły transfer.
0
@MaziFCB Kilku obrońców - Cancelo 15 mln, Grimaldo 15 mln i Vusković 45 mln. Obrona doładowana, nasza zmora. Masz jeszcze 5 mln na frytki z McDonalda dla Yamala.
0
@Aequlibre Transfer Gordona raczej nie przekreśla Cancelo. Nie wiem jak z Grimaldo i czy w ogóle Barca chce go. Pożyjemy zobaczymy z tym Gordonem. Mi chodziło bardziej o to żeby nie skreślać juz chłopa, a na ocenę zakupów Barcy tez poczekajmy do końca okienka, bo tak naprawę nie wiemy ile kasy ma klub na wzmocnienia.
0
@MaziFCB Tak może nie przekreślić transferu Cancelo, ale chyba z samego szacunku do Cancelo i budowania drużyny od tyłu powinniśmy go od razu wykupić. Zasłużył żeby zostać, jest bardzo uniwersalny. Grimaldo jest bardzo przekonujący, wychowanek, bardzo dobra technika, świetny stały fragment - 3x lepszy niż Balde. Tak jak mówiłem wcześniej, Gordon jeszcze nie zagrał meczu i nie ma to znaczenia, ponieważ krytyka spada na zarząd, a nie zawodnika.