- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 736 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 736 Culés
2
Indie i Chiny ogromna ludność i nie znajdą ponad 20 chłopów do kopania piłki?
Curacao,Uzbekistan,Jordania i reszta tych słabszych ekip na Mundialu to jakiś żart.
Brak Dani,Polski,Włoch czy Chile/Peru (obie obecnie słabiutkie,ale możliwe że by się lepiej pokazały). Kolejny Mundial znowu rozszerzony będzie a tam Bermudy,Saint Lucia i Kałkaz
2
@Sysia11 Po prostu czynniki kulturowe oraz ekonomiczne wpływają na taki stan rzeczy.
1
@Karol145 Chiny w siatkę kobiety nie wiem jak teraz ale kiedyś top były.
Ogólnie branie takich drużyn na Mundial co robią z siebie pośmiewisko jest dziwne.
3
@Sysia11 Chile w roku pańskim 2026. Czasem może jednak warto odpalić tv
5
@Sysia11 To mogły się te kadry dostać na mundial lol Kto nam bronił pokonać Szwedów, Włochom ktoś bronił ograć Bośnie itd. Chile ostatnie miejsce w kwali, Peru przedostatnie 11 i 12 pkt kolejno xD
0
@Sysia11 Chiny w tej dekadzie straciły zainteresowanie piłką nożną.
2
@MessiForeverTheBest Nie no 11 pkt i ostatnie miejsce w kwali świetna repka xd
1
@MessiForeverTheBest Chile jest słabe,ale tak jak Curacao by nie dostało czy inni. Bo mają tam remisy z tymi lepszymi w Ameryce Południowej
1
@takisobiektos Ja wiem że Chile jest słabiutkie. Tylko myślę,że takiego pośmiewiska z siebie by nie zrobili.
1
@Sysia11 Ta, dostaliby na dziurę jak Uzbekistan dzisiaj...
1
@Sysia11 Mówię kwestie kulturowe, ale i też talentów, jednak to w Europie piłka nożna od zawsze stanowiła trzon.
0
@Sysia11 ale co znaczy pośmiewisko, bo na ten moment żadna z tych repek nic takiego nie zrobiła. Uzbekistan równo walczył z Kolumbią gdzie poprzeczka uratowało Kolumbie, Curacao powalczyło przez chwile z Niemcami i to 7:1 żadnym wstydem nie jest. Jordania też walczy.
1
@BorzyKrzys Myślę,że Niemcy by ich nie sklepali jak Curacao. Remis z Ursusami i Kolumbią mieli.
Albo takie Włochy nie ma ich na Mundialu a jakieś dziady są.
1
@Sysia11 Włochy ostatni mundial w 2014 nie bez przyczyny.
1
@takisobiektos Nie wiem moim zdaniem na Mundialu powinni być najlepsi.
Ten rekord Miro przez wielu zostanie jeszcze pobity bo coraz więcej drużyn będzie.
1
@Sysia11 nie no, Chile to dramat obecnie
1
@Sysia11 to akurat inna kwestia, ogolnie faza grupowa to teraz tez smiech, bo kazdy powazny wyjdzie
Przy 32 druzynach juz zdarzalo sie, a to Hiszpania, a to Anglia, a to Niemcy, a to Portugalia nie wychodzily z grupy
Faza grupowa juz testowala
Teraz to takie oo, ustawienie drabinki
1
@mekston Na kolejnych Mundialach to będzie Wyspa Św Heleny i inne.