La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

1

Ambasada Argentyny w strachu po dzisiaj.

3

@barcelonaLM oni już od grudnia 2022 dobrze wiedzą że ten skandal drugi raz nie przejdzie. A ja obserwuję wszystko bacznie

1

@barcelonaLM lepiej zagrac slabszy mecz na start mundialu niz potem w trakcie

2

@barcelonaLM @mekston Wisi mi to koło jajec centralnie, ja juz spełniony jestem jeśli chodzi o futbol, 18 grudnia 2022 roku marzenie moje zostalo spelnione, więc teraz oglądam Mundial i Piłkę na wyjebce totalnej. ;-)

0

@barcelonaLM Po nachy

2

@Lionel_Messi10 2022 to byl piekny mundial, teraz wiadomo ze nie ma tej presji ktora wtedy byla

Messi te 5 bramek to piekny dodatek, wszystko co wiecej to tylko na plus

Ale zobaczymy jak sie potoczy calosc

Jesli udaloby sie wbic znowu do top4 to byloby juz kapitalne

2

@mekston No dokładnie Byku ;-)

Ja to wierzę że obronimy MŚ.

Vamoos! ;-))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?