- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1207 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1207 Culés
10
Co wy biedni zrobicie jak on na emeryturę przejdzie, z kogo będziecie się naśmiewać? Przecież u niektórych to już idzie na jakąś obsesję. Zamiast się cieszyć, że tacy jak Messi czy Ronaldo jeszcze grają to Ci jakieś głupie wojenki kibicowskie robią xD
3
@agaFCB o tym samym pomyslalem. Zamiast sie cieszyc na sile szukaja konfliktu.
2
@agaFCB No jak kogo? :) Przerzucą się na Mbappé, bo gra w Realu. Już teraz tutejsi kompleksiarze po zaledwie pierwszej połowie pierwszego meczu Francji cisnęli po Mbappe, a tymczasem teraz ma tylko bramkę mniej od Messiego xD
1
@agaFCB Niby debata zamknięta po 2022, a jednak ludzi dalej boli CR xD
2
@takisobiektos @LeszekFCB @Terroriser chore to już jest
1
@agaFCB gdyby Ronaldo gral przed albo po Messim, bez cienia watpliwosci bylby wielbiony jako najlepszy pilkarz swiata. Na jego nieszczescie przyszlo mu rywalizowac na tej scenie z Messim. Jako kibice mamy niewiarygodne szczescie mogac ogladac dwóch wyjtkowych pilkarzy idacych leb w leb przez niemalze 2 dekady.
0
@Terroriser No dokładnie. Nikt nie każe lubić czy Mesiego czy Ronaldo ale te komentarze tutaj prześmiewcze na Ronaldo który nikomu nic złego nie zrobił to już szczyt głupoty.
0
@agaFCB Chyba się za bardzo przejmujesz , bo tyle samo co komentarzy płaczących o Ronaldo to widzę twoich na temat tego „płaczu” XD Ronaldo nie sterroryzował nikomu rodziny, ale swoimi wypowiedziami czy zachowaniami od lat podsycał niechęć do siebie, a ostatni wywiad z Morganem to był szczyt samouwielbienia i pokaz skrajnego narcyzmu, więc nie dziwi mnie że stał się obiektem drwin, szczególnie w oczach kibiców Barcelony