La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

0

Moim zdaniem żeby cokolwiek mogło się podziać z transferami muszą być ogarnięte kwestie odejść.
Było to widać w przypadku Gordona - Lewy zwalnia budżet więc idziemy i działamy szybko. Nie ma się co oszukiwać, po cyrkach z rejestracjami z ostatnich lat gracze światowej klasy mogą żądać gwarancji rejestracji na piśmie albo możliwości odejścia za darmo np.
Taki Bernardo z pewnością nie pozwoliłby na czekanie do ostatniego dnia na rejestrację. Rzucił sprawę jasno i myślę że gdyby np odejście Ansu było sfinalizowane od razu to walczylibyśmy o Portugalczyka.
Żeby w ogóle realnie rozmawiać o Alvarezie imo muszą być conajmniej rozwiązane kwestie Ansu, MAtSa i Peñi.

2

@nabial Albo Barca czeka na zwiększenie limitu FFP które nastąpi bodajże w sierpniu...

Ostatnio w styczniu zwiększyli nam limit o 75mln gdzie dopiero w listopadzie wróciliśmy na Camp Nou i mogło zasiadać na początku 40k widzów xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?