La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

3

Austria miała przebiegnięte 10 km więcej. Mam wrażenie,że póki co nasi grają na pół gwizdka. (Chyba,że taka taktyka)
@Lionel_Messi10 @mekston

6

@Sysia11 „Nasi” XD

0

@Sysia11 Austria zawsze ma więcej przebiegnięte. W kwalifikacjach też mieli podobno najwięcej zrobionych km i najwięcej skoków pressingowych.
@partymaker Może @Sysia11 urodziła się w Argentynie.

1

@Sysia11 pytanie co z napadziorami

Mecz z Jordania pewnie taki na przelamanie (pewnie Lautaro / Alvarez dostana po 45 minut) - choc beda grube roszady na to

2

@mekston No oby odpoczynek był i postrzelali. Bo tyle setek co reszta miała to aż szkoda.

2

@Sysia11 A to nawet nie widzialem, jak to mówi przysłowie:

"Lepiej mądrze stać, niz glupio biegać."

@partymaker Tak, nasi, z czyms problem?

@mekston Wyjdzie Lautaro z Julianem od początku.

1

@Lionel_Messi10 bez Leo?

1

@mekston bez Leo, odpoczynek i wejdzie dopiero w drugiej na 30min. ;-)

1

@Lionel_Messi10 oby Hiszpania wygrala z Urugwajem, a przy remisie, zeby w drugim meczu nie bylo remisu

0

@mekston Najlepiej to po wyjściu dostać Wyspy Zielone ;-)

Wtedy Leo mógłby staty poprawić;P

1

@Lionel_Messi10 Arabia tez bylaby ok, podobny kaliber sily

Wyspy Zielone sprawily troche problemow Hiszpanii i Urugwajowi, choc rywale byli nieskuteczni.

0

@mekston Przecież Hiszpania gdyby miała prawdziwego napastnika to by ich pocisneli i to grubo.

1

@Lionel_Messi10 marnowali swoje okazje i nie zagrali tez najlepszego meczu ale jakies 2-0 i tak powinni miec

0

@mekston No dokładnie;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?