La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1473 Culés

7

W ogóle ciekawym zjawiskiem jest zachowanie klubów, z którymi negocjujemy transfery ich piłkarzy.
Bayern wypomina nam, że nie mamy pieniędzy, a ich prezes gada w mediach, że Lewy nigdzie nie odejdzie, ogólnie negocjacje mamy z nimi bardzo trudne. Athletic z Williamsem idzie do LaLigi zaglądając do naszych finansów, ich kibice wkur**eni gotowi zabić Nico za negocjacje z nami, po prostu cyrk. A teraz Atletico wypuszcza jakieś gówno komunikaty w mediach, wypomina oczywiście Negreirę i jeszcze teraz pójdzie do FIFA, bo mamy czelność negocjować z ich piłkarzem.
Nie wiem do końca czego to kwestia, ale mi to wygląda na popularny kompleksik Barcelony. Jakby wszyscy byli w szoku że my też chcemy kupować zawodników, przecież mieliśmy być bankrutami. Prawda jednak jest, że jako jedni z największych mamy najwięcej wrogów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?