La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

19

Oby Messi, choćby na te 70 minut, wyszedł na Jordanię i nastrzelał ze 2 bramki jeszcze.
Super też, że raczej już pewne, że Argentyna ominie Hiszpanię. Ciągle liczę na taki finał. Finał marzeń. Jakby się nie skończył, to będę happy

@barcelonaLM @mekston @adi7adi8 @Encore @Kgorecki2500

0

@michal26 Argentyna Portugalia ćwierćfinał oby

0

@Encore nie będzie takiego ćwierćfinału, bo Kolumbia musiałby nie zająć pierwszego miejsca, a w to nie wierzę.
Argentyna dzisiaj sobie w praktyce zapewniła 1 miejsce (nie wierzę, że przegrają z Jordanią. Tam będzie pogrom typu 5:0).

Hiszpania też wygra z Urugwajem, więc Argentyna unika Hiszpanów.

Portugalia 2/3 miejsce. Pytanie, czy pokonają Uzbeków, bo ja wcale taki pewny tego bym nie był. Niewygodna cholernie drużyna...
Oni jak Cabo Verde. Wyspiarzy typowałem na czarnych koni turnieju i to się sprawdza. Pewnie trafią na Argentynę i to będzie najtrudniejszy mecz dla Albicelestes.

To prawdopodobieństwo. Jak będzie? Nie wiem. Jednak stawiam dolary przeciwko orzechom, że nie będzie tego pojedynku. I dobrze. Pikawa by mi nie wytrzymała. Aczkolwiek tam Messi to by formę życia zrobił.

0

@michal26 Kolumbia moze nie zajac 1 miejsca

0

@mekston wg mnie nie przegra z Portugalią. Remis będzie lub wygrana. Kwestia, czy pokonają Kongo, bo na Afrykańskich repkach łatwo się wysrać. Portugalia coś o tym wie. Zresztą nie tylko oni...

No zobaczymy. Oczywiście nie mają tego pewnego, ale jest to najbardziej prawdopodobne, że jednak wygrają grupę.

0

@michal26 zobaczymy, bo Portugalia moze sie obudzic po falstarcie a jednak personalia ma silne

0

@mekston ja jednak uważam, że Martinez się nie odważy i nie ściągnie CR7, nawet jak będą remisować z Uzbekistanem w 70 minucie.

0

@michal26 Uzbekistan powinni rozbic, ale zobaczymy
Christoper bedzie mial cisnienie

0

@mekston no i to owe ciśnienie spowoduje, że się zesrają, a nie rozbiją.

Mówię. Krystyna musi być na ławce. To już nie są żarty i na moje głupotę zrobią, jak oleją tę kwestię.

Grają obecnie bez napastnika. Wątpię, by CR7 aż tak się przebudził..chociaż...znając życie akurat teraz walnie 2 gole z czego 1 z karniaka xD

0

@michal26 wlasnie z Uzbekami 1/2 gole moze spokojnie

0

@mekston w teorii tak. Ja myślę, że strzeli min. 1 bramkę, ale...
Zaznaczam, że Uzbecy nie są aż takim pyrdkiem. Tak samo Cabo Verde typowałem do czarnego konia i proszę. Pourywali punkty sensacyjnie

0

@michal26 Capo Verde jednak wygralo swoja grupe w Afryce na Kamerun

Uzbekowie weszli z drugiego miejsca za Iranem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?