La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

8

@mekston to jest jakiś koszmar.... Przegrywam w życiu. Wszystko. Wszystko na czym mi zależy. Przegrałem miłość swojego życia, pamiętam jak 10 lat temu kończąc podstawówkę oglądaliśmy razem euro... 2 lata temu byłem na jej ślubie, usiadłem w kościelnej ławce ażeby patrzeć jak zawiera sakrament małżeństwa z Bartkiem. Argentyna wygrała mundial i te śmieszne copa america nawet musieli wygrać. A teraz jeszcze taka informacja o moim ulubionym klubie. Nie ma już dla mnie żadnej nadziei, przegrałem wszystko, więcej przegrać nie mogę

4

3

@Popitek12 zostało ci tylko to marne 3500 tysięcy miesięcznie wypłaty

2

@Popitek12 Skąd takie dramatyczne myśli? Na pewno coś może się jeszcze spieprzyć w Twoim życiu, miej wiarę! Jakaś poważna choroba, oprócz tych, co już masz, albo wypadek? Uśmiechnij się, wiele jeszcze przed Tobą.

1

@Popitek12 spokojnie pops!! the better days will come

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?