La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

4

Super by było jakby Vini przyszedł za free do nas w przyszłym roku, dobry trener to by go pewnie jeszcze do biegania przekonał jak dembele i kvara z enrique.

7

@AlphaNumeric good joke bro

3

@AlphaNumeric Gdyby nie ta morda i parszywy charakter to pięknie byłoby tak Florka wydymac

0

@AlphaNumeric Chciałbym to zobaczyć tylko i wyłącznie dla fikołków logicznych.

2

@AlphaNumeric wartości czysto sportowej ciężko mu odmówić...

2

@Irmscher10 Czemu, kontrakt wygasa, źle go traktują może chcieć się zemścić, a w piłkę potrafi grać.
@BulaKG Nwm, to może być podobny case co z gavim, że jak gra dla ciebie to go lubisz.
@misterio A ja chciałbym zobaczyć tak widowiskowe skrzydełka jak vini i yamal

0

@AlphaNumeric przecież już na pierwszy rzut oka widać, że koleś ma syndrom Mbappe - chce przygarnąć podobną pensje i kasę za podpis tj jakieś 120mln za podpis i 30 netto rocznie. Kompletnie nie realne pieniądze dla Barcelony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?