- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
9
Nie kupiliśmy dziewiątki za to kupiliśmy jakiegoś topornego skrzydłowego defensywnego bo Rafa non stop kontuzję łapie za grube pieniądze super... Cały kolejny sezon będzie jest piłeczka, jest Yamal i grają chłopaki.
3
@Coutinho007 ludzie i tak powiedzą że Deco gotuje
5
@Coutinho007 dobra spokojnie mamy jeszcze 2 miesiace na zakupy, kogos na pewno kupimy spokojnie mamy dopiero czerwiec xdd a okienko nie otwarrte
4
@majkiii Przegraliśmy sezon, pogódź się z tym. Nie już co zbierać, cały zarząd out, wszystkich sprzedać, wszystkich kupić.
0
@majkiii albo znowu będziemy się starali wypożyczyć Rasha.
1
@Coutinho007 jak później te nowe transfery dowożą, to ty sypiesz głowę popiołem czy dalej szukasz dziury w całym?
1
@Coutinho007 Gordon może grać na 9 również. Nie ma opcji a Ci mlodzi gracze to tez koty w worku. Zobacz Real kupił Karerasa za 50mln, rok później ściągają za 60mln kolejnego zawodnika na jego pozycje. Deana też nie widzę u Mourinho, bedzie grał Konate i Rudiger/militao głównie. Transfery robi sie pod trenera, skoro tak szybko dopieli Gordona to znaczy ze Flick bardzo go chciał
0
@Rifek Jak dowiozą.. póki co mamy Wiecznie kontuzjowanego Rafe, Zezowatego Ferrana, Olmo, który też nie ma końskiego zdrowia i jest chimeryczny, Gordona, który nie pokazał nic a jego staty nie urywają no i Yamala, który jako jedyny potrafi zrobić różnice..
0
@messi564 Problem polega na tym, że Gordon to nie jest 9, bardziej LS i to defensywny a na 9 zostajemy z Ferranem póki co, który na tym mundialu póki co pokazuje tylko, że nie pasuje na Galową 9.
0
@Coutinho007 no dobra, ale ten - według ciebie "dom dzieci specjalnej troski" nic nie wygrał w ostatnim czasie i stąd ten twój smutek? nic nie dowieźli? przeciwnicy im dali wygrać mistrza bo sie zlitowali czy co?
0
@Rifek Jeżeli chodzi o zdrowie Rafini i jego formę jest coraz gorzej No i był jeszcze w poprzednim sezonie Lewy. Obecnie na dziewiątkę mamy tylko Ferrana ewentualnie kombinowanie z fałszywą dziewiątką Olmo czy Gordonem a jedynym piłkarzem który naprawdę jest w stanie coś zrobić nieszablonowego to Yamal, ewentualnie Olmo jak ma swój dzień.