La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

22

ale to rzepa była xD

4

@D10SLEO Mercado, Salvio, Perez, Meza, Acuna w pomocy, i na bramce Caballero (kontuzja Romero przed mundialem) i potem Armani byl

Wtedy to wiemy jak ledwie ARG weszla na MŚ - bardzo slabiutko to wygladalo kadrowo

@Lionel_Messi10 @Sysia11

5

@D10SLEO ten Meza był jakąś zupełną abstrakcją na tym Mundialu.

1

1

@D10SLEO @mekston dajta spokoj i nie pokazujta mi tego bo na zawala zejde xDD

0

@D10SLEO @mekston
A i tak to oni byli najbliżej wygrania z Francją która wygrała cały turniej xd .

0

@Roobo nie do konca, w sensie bylo 2-1 pewnym momencie ale potem Francuzi relatywnie szybko zrobili 3 gole i mieli juz 4-2 jeszcze przed 70 minuta, a gol na 3-4 padl juz po herbacie bo zaraz wznowienie i koniec

Zatem trudno mowic o tym zeby jakkolwiek blisko wygrania to bylo

Chyba jednak 1/2 z Belgia nieco bardziej nieoczywiste, choc ogolnie Francja po prostu dosc pewnie wziela tytul wtedy

1

@mekston Po golu na 3:4 była jeszcze jedna setka (albo przynajmniej bardzo dobra okazja) dla Argentyny, niestety zmarnowana i nie mieliśmy dogrywki. Ale to nie zmienia faktu że Francja w tamtym meczu była po prostu lepsza.

0

@Wossi61FCB nie bylo potem setki

Byla niezla akcja, tam jakis rykoszet ale nie setka

0

@Wossi61FCB do 92 minuty mieli 4-2 Francuzi, z gry byli lepsi wiec to „najblizej” jak pisalem i tak bylo dalekie

0

@mekston No to mówię, że setka albo bardzo dobra okazja, już tyle lat minęło że nie pamiętam:) W każdym bądź razie na pewno nie wznowienie i koniec :D

1

@Wossi61FCB tak masz racje nie byl od razu konca, ale nie setka i nawet nie wiem czy bardzo dobra okazja bym to nazwal - tam bylo jeszce zamieszanie ale tak czy inaczej daleko od wygrania

Ale bardziej do tego nawiazywalem ze przed 70 minuta przegrywali 4-2 wiec pisanie „ze byli najblizej wygrania” to brzmi jakby mieli realne

A tutaj mowimy o strzeleniu na jedna bramke straty w 93 minucie i jednej szansie w ogole na remis

1

@mekston Nie wiem, ja się przyczepiłem tylko do tego wznowienia od razu po golu Aguero :D Bo w pamięci mi utkwiła właśnie jeszcze ta jedna okazja po tym golu.
Nie wiem czy byli najbliżej pokonania Francuzów ze wszystkich, ale nawet jeśli to wciąż byli od tego daleko. Francja wtedy była po prostu najlepsza.

1

@Wossi61FCB trzeba tez pamietac jakim psim swędem sie z grupy wytoczyli

Remis z Islandia, wysoka porazka na Chorwatow i potem z Nigeria wcale nie bylo różowo (Nigeria miala swoje okazje), finalnie gola wrzucili w 80+ minucie plus potrzebowali korzystnego wyniku w meczu Chorwacja - Islandia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?