La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

0

Odnosicie wrażenie, że komentatorzy wpadają w ekstazę bo niczym nie wyróżniającymi się zagraniami, Golami ??

Np siatka piętką Elangi
Gol Bośni z Szwajcarami
Nie jest to nic nadzwyczajnego a komentarze są jak
Ankara Messi z Getafe
Zwyczajna bramka
Chyba na euro 2000 padały takie bramy z 30m Nedveda Figo chyba Van bronkhorst.
To były bramki gdzie można się rozpływać
A tutaj gość po zamieszaniu wali z 15m w środek bramki i komentarz cudowna ekstaza

0

@Krzysztof1987 Mogą komentować niczym słynny Jacek Jońca czyli na zimnych emocjach.

0

@Krzysztof1987 kolega chyba latynoskiego komentarza nie słyszał xd

0

@Krzysztof1987 Bo nie są to zwykłe mecze ligowe tylko największa impreza piłkarska na świecie i chcą budować emocje nawet, gdy mecz jest nudny.

0

@Krzysztof1987 mają płakać? Komentują mecze na najpiękniejszej imprezie piłkarskiej to oddają emocje. Juz nie macie się do czego przywalić

0

@Quahoo
@MesQueUnClub_87
Tylko te emocje są wyolbrzymiane.
Z zwykłych zagrań goli robią jakieś bramki sezonu.

Ktoś strzeli z 3pm albo z nożyc i przewrotki a komentarz będzie taki sam jak prosty strzał w światło bramki z 15m
Myślę że cudowna bramka jest zarezerwowane dla cudownych bramek a nie na 80% goli To samo tyczy się zagrań. Kiedy coś zrobi coś nadzwyczajnego tak i owszem
Ale nie kiedy minie 1 zawodnika wypuszczając sobie piłkę do przodu a tam ekstaza

0

@Krzysztof1987 No to Ci wytłumaczyłem dlaczego są wyolbrzymiane. Takie jest podejście środowiska dziennikarzy do tego typu turniejów by generować jak najwięcej emocji, budować klimat i przyciągać widzów do telewizora. Na poprzednim Mundialu też komentowali w ten sposób tylko już nikt tego nie pamięta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?