La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

0

Polecicie jakąś maszynkę do golenia głowy na zero? Ma być szybko i wygodnie

0

@Kuczek ja mogę polecić z czystym sumieniem Remington RX7, ale to najpierw musisz zgolić z grubsza chociaż jakąś inną. Ta, co korzystam, to już elegancko goli na łyso, że aż błyszczy

0

@michal26 No mam zwykłą maszynkę Philipsa ale właśnie chciałem dla wygody jeszcze całkiem na zero ścinać. A co ile się golisz?

0

@Kuczek ja gole się co 3 dni. Średnio. Czasem 2, czasem co 4-5. Zależy jak mi się chce.

Bot ot Philipsem na krótko, a tym Remingtonem na zero totalne :)

0

@michal26 a ostrza na ile wystarczają?

0

@Kuczek mam 6 miesięcy i nadal trzyma. One są chyba wzajemnie ostrzące się. Takie same mam w zwykłej maszynce do brody (taka z trymerami). Już mam chyba 6 lat i nadal ostra jest. W sensie nie narzekam.

Wiadomo. To nie jest pewnie One Blade, ale kolejny zakup to właśnie takie coś sobie kupię. Idę na prostotę. Na łbie na łyso (wybór, a nie konieczność. Nie wypadły mi włosy xD), ale broda raz na 2 tygodnie chce, by była elegancko przystrzyżona. No, a sam się strzygę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?