La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

1

Runda nie wiem już która:


1

@Dari0G
A do tego się odnieśli?
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/to-on-byl-sygnalista-w-szpitalu-poludniowym-spor-o-pol-miliona-zl/4z4q0th

Udowodnili już kto z KO był w tym legendarnym saloniku VIP? Boi wszyscy krzyczą i o tym wiedzą kto tam "wizytował", ale jakoś z dowodami cisza...

0

@norbi77 O ile pamiętam, to Słowik mówił, że wiedzą, ale nie mogą podawać danych, bo to by było ujawnienie tajemnicy medycznej. I sorry stary, ale sposób w jaki próbujesz tego bronić jest nie do obrony. "Ale tamten też kradł". Nie idź tą drogą :).

1

@Dari0G
Ja tego nie bronię, bo winni powinni siedzieć (a Kacprzyk mimo oddania kasy też powinien dostać srogi wyrok, bo bez specjalizacji ryzykował życie ludzi) i to co tam się działo, to skandal jak uj, ale bardziej mi chodzi o "wiarygodność" Stanowskiego i jego kanału, bo znając życie przedstawiają tylko wygodne im fakty.

0

@norbi77 Być może, ale nie wiesz, za to insynuujesz, żeby w ten sposób podważyć wiarygodność. "Znając życie" to jest kurtyzańsko słaby argument. Oni nawet jak podawali info o tym, że Trzaskowski wiedział, to formułowali to w taki sposób, że nie można im zarzucić, iż sugerowali, że dostał to na piśmie. Dobrze, że ujawnili. Jeśli ktoś inny ma info o przekrętach pogrobowców PiSu, dawać ich na stół katowski. Każdemu krętaczowi się należy po równo.
Edit: Ponieważ czuje do Ciebie pewną sympatię, to napiszę, że nie chcę się kłócić ani spierać światopoglądowo, obaj mamy swoje przekonania. Chciałbym tylko zauważyć, że moim zdaniem K0 nie bardzo sobie może pozwolić na jakieś wpadki wizerunkowe, bo automatycznie podważy to ich wiarygodność. Poza tym, gdyby mogli, to by się już do nich dobrali. A przecież próbowali wielokrotnie i każdy uciekał z podkulonym ogonem. Warto się nad tym zastanowić.

1

@Dari0G
Nie mam zamiaru się kłócić o złodziei :)
To, że jestem antyPiS, to nie znaczy, że mam klapki na oczach :P
Za to co się stał każdy kto był w to umoczony, powinien beknąć i to srogo. Bez wyjątku. Nawet Trzaskowski, jeśli o tym wiedział.

2

@norbi77 Całkowicie Cię popieram. Każdy złodziej i kombinator, czy to z PiS, czy z KO, czy z innej opcji, powinien ponieść konsekwencje. I przede wszystkim - oddać kasę! A reszta powinna na to patrzeć i się bać. Inaczej nigdy nie będzie w tym kraju normalnie. Respiratory, maseczki, wybory kopertowe, salki VIP, itp. Jechać z tymi szmaciarzami. Dogadali się przy Okrągłym Stole i na zmianę kręcą lody. Rzucają nam jakieś ochłapy, żebyśmy się między sobą żarli o światopogląd i nie przeszkadzali IM. Tyle lat już kradną i chyba pomału zaczynają się już braki, już nie bardzo jest skąd kraść, a oni ciągle coś wymyślają. A zwykli ludzie ponoszą (i - co najgorsze - w przyszłości będą ponosić) konsekwencje. To się musi skończyć.

1

@Dari0G
Złodziej zawsze zostanie złodziejem. Niezależnie od partii politycznej, ale różnica jest taka, że wcześniej kradli na najwyższych szczeblach w żywe oczy, a teraz "dyskretnie" i na mniejszą skalę i żaden z "grubej ryby" nie jest umoczony...jeszcze nie jest, ale jak napisałem wcześniej...złodziej to złodziej, a my jako plebs mamy się żreć między sobą.

1

@norbi77 Dokładnie tak. Ja mam takie wrażenie, że PiS jest w tym bardziej prymitywny, a KO takie... bo ja wiem... bardziej wysublimowane. Tylko teraz trafił im się głąb bez instynktu samozachowawczego i jedynie dlatego to wszystko eksplodowało. Podobno wszystko wyszło od jego oświadczenia majątkowego, które musiał zamieścić jako radny. Ciekawostka - mój lekarz rodzinny też został radnym, ale kiedy okazało się, że musi złożyć oświadczenie majątkowe, wolał złożyć mandat. Powiem Ci, że DOPIERO TERAZ, po tej sprawie Kacprzyka, zacząłem na to, co mój lekarz zrobił, patrzeć inaczej. A on to zrobił ładnych parę lat temu. Otwierają oczy takie przypadki, naprawdę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?