La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1793 Culés

1

W ogóle nie wiem czy dobrze czytam ten papier ale Zełeński chyba faktycznie ten order odesłał w paczce za pobraniem xd
https://zapodaj.net/plik-qE0YgTd61q

0

@Kgorecki2500 Bida jest. Sprzętu na handel coraz mniej.

3

@Kgorecki2500 żałosny spektakl i buta Ukraińców. Dobrze że IPN planuje publikacje materiałów o Wołyniu. Oby również w języku angielskim. Niech światowa opinia publiczna się o tym dowie. Ukraińcy szybko zapomnieli że Polska jako pierwsza podjęła zdecydowane działania związane z dostawą sprzętu wojskowego na początku wojny. Nie wiadomo jak potoczyły by się losy Ukrainy gdyby nie ta pomoc. Nie chodzi tylko o sprzęt ale o to że inne kraje przykładem Polski również przekazywali sprzęt. Szkoda że tak szybko Ukraińcy o tym zapomnieli...

0

@Natenczas Żyj dalej mrzonkami. Generalizuj. Przypisuj czyny na cały Naród. Sytuacja medalem pokazała, jak "mistrz" Załeski rozegrał Nawrockiego, jak chłopca z lasu. Duda wręczał ten medal ze słowami, że jest "Dla Narodu Ukraińskiego, za walkę i poświęcenie w wojnie z Rosją". A pochodzący z plebsu Nawrocki odebrał medal indywidualnie Załeskiemu. No to mu Ukrainiec pokazał ile dla niego ten medal znaczy indywidualnie. A swoim ruchem Nawrocki rozjebał to co było budowane od kilku lat. Natomiast od Zalenskiego należało się uczyć od momentu, kiedy zaczął wychodzić w mundurze do witających go w garniturach kmiotów. Bo możecie go oceniać jak sobie chcecie. Ale to On nie spier....z Ukrainy gdy Moskwa stała 20 km od Kijowa. To On nie uciekł z rodziną. To On stał groził politykom mocarstw prawdą, o tym co się stanie. I to On dostał dla Ukrainy prawie wszystko co chciała. A tu dalej będą się kibicowskim kmiotem tasować, co nawet nie jest świadom konsekwencji swoich czynów. Teraz ch..* zobaczycie POlskie kontrakty na Ukrainie. Teraz nawet nie zaproszą Polski na obrady o sytuacji w Rusi....wróć, już nie zapraszają. Ale tak to jest jak się ma bencwała za Prezydenta, który gra wyłącznie dla swojej kariery.

0

@yoli o czym ty bredzisz? Że Ukraina zmieniła stosunek Polski na skutek polityki Nawrockiego? Sami nas próbują wykluczyć i sami nas sprowokowali do tego konfliktu poprzez nadanie jednemu z oddziałów armii nazwy Bohaterów Upa, co jest niczym innym jak pluciem w twarz Polakom. Brak reakcji z naszej strony oznaczałby naszą słabość. Nie możemy pozwolić na takie pobłażanie. Mam nadzieję że to będzie przełom w naszych relacjach i pokażemy Ukraińcom że czas romantycznej i sentymentalnej polityki się skończył i zaczniemy twarto definiować nasze żądania w naszych relacjach. Ukraińcy jak Ruscy znają tylko politykę siły, jeżeli pokazujesz słabość to jesteś na starcie przegrany...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?