La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

1

@michal26 tak najeżdżałeś na Stysiak, a to ona wyciągnęła Polki z tej beznadziejnej sytuacji i dzięki temu skończyły 3:1 z Ukrainą ;)

edit: ale zgadzam się, tak nierównej gry dawno nie widziałem...

2

@Koni8M cały @michal26 hehe

0

@Koni8M I będę najeżdżał. Dla mnie to zawodniczka o motoryce konia pociągowego i zdania nie zmienię. Marnuje potencjał kadrowy Szczurowskiej, która powinna grać pierwsze skrzypce.

@gumaz a żebyś wiedział xD Ja się nie pitolę i jadę po całości. I o ile w wielu sprawach nie mam racji, bądź mam tylko częściową - tak tutaj - rację mam w pełni.

Stysiak ma potencjał, ale do cholery...26 lat skończy w tym roku, a ciągle ją traktujemy jak 20 letnią gówniarę z ogromnym potencjałem na rozwój. Jej kiwki to jest żenada jakaś.
I na Boga! To są do cholery Ukrainki! 16 drużyna. Przyjdzie mecz jakiś z Brazylią, czy Turcją w pełnym składzie i Stysiak opierająca swoją grę wyłącznie na zasięgu - dalej będzie chimeryczna. Po prostu. Trafi się drużyna lepiej ustawiająca blok, lepiej przyjmująca i jest koniec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?