La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2006 Culés

5

Jak się nie uda z Alvarezem, to ja bym jednak przynajmniej spróbował popytać nieśmiało w Monachium o tego Kane'a...

1

4

@macio_944 Ja jednak wolę Kroupiego. 80mln za 1, max 2 sezony na takim poziomie to dużo za dużo.

1

@macio_944 Nie puści go Baya.

Ja czuje ze Julek tu przyjdzie, calma Byku Calma ;-)

1

@Hindus Kroupi na razie jeden świetny sezon, a my trochę doświadczenia też potrzebujemy. Ale fakt - potencjał może mieć ogromny.

0

@macio_944 dlaczego jeden ??? Przecież poprzedni miał jeszcze bardziej dowalony niż ten.

0

@Odcinkowy W sumie fakt - zapomniałem o tym poprzednim, ale wciąż - 19 lat... nie wiem, jak koniec końców tutaj trafi, to pełna ufność we Flicka oczywiście.

1

@macio_944 jakoś poczułem duży potencjał w tym transferze, nie wiem może się mylę ale jakoś wewnętrznie czuje ten pomysł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?