La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1596 Culés

10

W następnym roku przez stadion pewnie znowu będziemy sparaliżowani na rynku więc najlepiej byłoby sprowadzić tego obrońcę w lato. Skoro Gvardiol odpada to najlepsze opcje to Schlotterbeck i Lukeba, chociaż ten pierwszy może odpaść przez to że przedłużył kontrakt i ma teraz sztywna klauzulę. Lukeba za ok.70mln w ratach i na niższej pensji niż np. ten Schlotterbeck czy Gvardiol dobrze by sie rozłożył w FFP i nie powinien zablokowac transferu napastnika. Zaczynam tez myśleć że jak nie wyjdzie z Alvarezem to zaczniemy kombinować z tańszym napastnikiem albo kolejnym skrzydłowym


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@BORO_12 Po co sprowadzać piłkarzy? Przecież mamy Balde i Kounde- Deco

1

@Votrox7 tak jakby Deco nie sprawdzał rynku, jeszcze były informacje że za obu wysłuchamy ofert ale nie zmusisz ich przecież do odejścia

1

@BORO_12 jaką Nico ma klauzulę?

2

0

@BORO_12 to i tak nie tak dużo.. tyle, że 9 priorytetem..

1

@Messibestplayerintheworld nie dużo ale klauzulę trzeba zapłacić na raz a nie w ratach

2

@BORO_12 Schlotterbeck -marzenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?