- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1164 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
20
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Roobo
0
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1164 Culés
1
Ostatnie zwycięstwo Hiszpanii w fazie pucharowej na Mistrzostwach Świata miało miejsce w finale w 2010 roku.
Także nie wiem czy tacy faworyci number 1
2
@MessiForeverTheBest Faworyci numero uno.Argentina numero uno albo secundo.Reszta pretendenci na czele z Francją/Prusami czy Brazylią z uwagi na potencjalny power of friendship.A potem underdogi z Norwegami na czele.
1
@MessiForeverTheBest Moim zdaniem nie ma zdecydowanego faworyta na tych MŚ, ale Hiszpania na pewno należy do grona reprezentacji, która ma największe szanse na końcowy triumf. Poza Hiszpanią wskazałbym jeszcze Francję, Niemcy, Portugalię oraz Argentynę, choć średnio wierzę, że uda im się obronić tytuł.
1
@Tabaluga37 U buków i w serwisach od przewidywania Hiszpania jest pierwsza