La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1132 Culés

3


"Wielka Brytania jest państwem totalitarnym" xd

0

@MessiForeverTheBest kłamie pacjent, nie wykupil ETA tzw. cyfrowa zgoda przed wjazdem do UK jezeli ktos nie ma statusu osiedlenca. Koszt 20 funtow, nie mial to go trzymali 3 godziny jak innych

1

@MessiForeverTheBest Brytyjczycy wiedzą lepiej od Polski kogo on reprezentuje. Ale co do kolonizacji UK przez imigrantów to w punkt. Strasznie zjeb. Sobie kraj

4

@MessiForeverTheBest A taki byl zachwycony Brexitem i ze wyzwolili sie z Unii hahahaha

3

@MessiForeverTheBest Na wszelki wypadek trzeba Pana Mentzena wsadzić na miesiąc do izolatki. W końcu wraca z państwa totalitarnego, więc Polska nie może ryzykować. Trzeba go całkowicie prześwietlić, a to potrwa.

5

@MessiForeverTheBest Wielka Brytania jest po pierwsze państwem totalnie popier...lonym. Żeby wyjść z UE, bo Polacy, bo Litwini - a potem uprawiać taką patologię jaką tam widzimy. Majstersztyk w oraniu swojego państwa.

1

@MessiForeverTheBest No może nie totalitarnym, ale autorytarnym jak najbardziej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: