- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1057 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1057 Culés
6
Żeby nie bylo, ze jestem obrzydliwym szowinista to wraz z @Comentateiro @Hosh @Luciano99 i @FcPortoFan1999 nagralismy dla naszych pieknych kobiet na LR maly utworek.
2
@Cochise Zakładam że Ja Jestem tym wokalistą w długich?
5
@Cochise Ogólnie jesteśmy bardzo romantyczni.
"Ty i ja skarbie, jesteśmy po prostu ssakami
Więc zróbmy to jak robią to na Discovery Channel"
2
@FcPortoFan1999 Ja na wokalu. Ty w zoltej koszulce. Wspierasz mnie glosem.
3
@Hosh Sam bym wystąpił w takim teledysku. @Cochise Nietypowa czapeczka i oksy jak na mnie.
2
@FcPortoFan1999 @Hosh na perce, bo potrafi palka przywalic. @Comentateiro w zonobijce. A @Luciano99 to ten leszcz po lewej.
0
@Cochise Słuchało się swego czasu tej kapelki.