- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 596 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Arkon
5
Wiem, że tu Lewica ma minimalne poparcie i coraz bardziej to rozumiem. Oglądałem w Polsacie... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
BorzyKrzys
16
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 596 Culés
0
Jak to jest niby kluby hiszpanskie kasy za duzo nie maja ale sa w stanie wyremontowac stadiony a Włosi? Jedna wielka ruina.
2
@Sulimo 10 lat temu w Hiszpanii (teraz w Hiszpanii mundial się zbliża więc chcąc nie chcąc musieli poprawić stadiony) chyba też było słabo pod tym kątem, więc może i Włosi się ogarną :)
4
@Sulimo Bo biurokracja we Włoszech to tragedia.
2
@Sulimo no tam nie jest tak prosto, wiele stadionów potrzebuje zgody na działania bo są zabytkami kulturowymi itp. i są problemy żeby to zburzyć
1
@Sulimo No właśnie dlatego że na transfery średnio mogą to budują stadiony i inwestują w szkolenie
1
@Sulimo
Czat podpowiada:
https://zapodaj.net/plik-5MfIbSBW9V
https://zapodaj.net/plik-aHkXstv9Kq
5
@Sulimo @DonCarletto @adi7adi8 @takisobiektos @Dankho94isback @BojanKriKicz Pieniądze z CVC, które dostały kluby musiały zostać w 70% przeznaczone na inwestycje długoterminowe - modernizacje stadionu, rozwój infrastuktury itd a jedynie 15% było na spłatę zadłużeń lub zatkanie dziury budżetowej i 15% na restracje/pensje. CVC jest jakie jest, ale skonstruowali je tak żeby kluby właśnie nie przeżarły tego na transfery itd. To ma szczególnie bardzo duży wpływ na to, że hiszpańskie stadiony są przebudowywane.