La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 922 Culés

23

Polityka na LR powinna być zakazana, niektórzy ludzie nie potrafią się wypowiadać i dostają białej gorączki odpowiadając komuś. Dodatkowo, nienawiść między sobą.

17

@Batys I o to chodzi.Powinni się dodatkowo jeszcze o to bić.

3

@FcPortoFan1999 aleś błysnął jak żarówka.

4

@Batys Dzięki.Też cię kocham.

8

@Batys Nie powinna

0

@FcPortoFan1999 bez wzajemności.

1

@Kgorecki2500 ale by tu spokój panował.

3

@FcPortoFan1999 Oski lubi też chłopców.

@mekston zanotuj

1

@Batys Po co zakazywać przecież to sport narodowy. @July_6_BcN Konik może nie mieć czasu tego zanotować.

0

@FcPortoFan1999 to zrobi to później

6

@FcPortoFan1999 Ty to zadymiarz jesteś konkretny widzę
A pamiętasz, że się mieliśmy ustawić podczas meczu Wrocław -Siedlce?

0

@July_6_BcN dorosłych?

0

@Batys a Ty jesteś dorosły?

0

@FcPortoFan1999 sam żeś jest narodowy. Ogarnij się.

0

@July_6_BcN chodź i sprawdź.

1

@mrboom on by spierdzielał gdzie popadnie.

1

@mrboom Pamiętam dokładnie tę rozmowę.Tylko kurczę nie przyjechałem bo zęby. @July_6_BcN Nie ma czasu z powodu tenisa. @Batys Ale to jest sport narodowy o czym mówi m.in. Pan Tetryk-Leszek Milewski.

1

@FcPortoFan1999 gónwo mnie to obchodzi co ktoś tam mowi. Ja wiem swoje.

0

@Batys Bo nasz ogólny sport narodowy jest niestety zbyt słaby a polityka dość silna.

1

@Batys wolę nie, uwierzę na słowo ;)

1

@FcPortoFan1999 Ty słaby jesteś we wszystkim.

1

@July_6_BcN dobrze Julianie :)

1

@Batys Decyzja zapadła.Polityka na LR musi zostać bo jest czymś bardzo ważnym.

1

@FcPortoFan1999 haaaaa tfuuuu!

7

@Batys
Oczywiście, że powinna, bo z LR już dawno z tego powodu zrobił się rynsztok. Niestety Redakcji to nie przeszkadza bo mają na stronie ruch. Moim zdaniem powinny zatem być zrobione podstrony tematyczne. To jest strona sportowa i ja chce czytać i dyskutować o sporcie, a nie czytać wypociny odklejeńców politycznych.
Z tego też powodu zablokowałem już kilkudziesięciu użytkowników, ale ich ciągle przybywa.

2

@Batys no cóż znowu trzeba robić popcorn bo się szykuje dyskusja na gorące

1

@JoeBlack szkoda tylko, że blokowanie działa tak, że nadal komentarz ukryty. Całkowicie nie powinno się nic pojawiać.

0

@DragonxNF tak działa jak widać słowo polityka.

2

@Batys
Tylko, że blokowanie też nic nie daje, bo cały czas pojawiają się nowi polityczni wyznawcy. Plus widzę też wysrywy w gorących i tego nie da się zablokować.
Dlatego ja co raz rzadziej wchodzę na tę stronę.

0

@JoeBlack kiedyś było naprawdę fajnie, ale wszystko się posypało. Rak LR.

1

@FcPortoFan1999 @Batys O Bogowie, walka!

2

@Batys
Rozwiązanie jest proste. Zrobić podgrupy tematyczne i jak się chcą opluwać w polityce niech tam idą. Pewnie technicznie jest to do zrobienia, ale nie ma woli pod stronie administratorów strony.

2

@Czajka90 nie ma żadnej walki, my wiemy że to żarty.

1

@JoeBlack dokładnie, my tu nie mamy nic do gadania, możemy sobie ponarzekać tylko :)

1

@Czajka90 To nie walka.

1

@Batys Polityka to sport dla bogatych

0

@July_6_BcN W sumie to źle czy dobrze że lubię chłopców?

0

@FcPortoFan1999 dla demografii fatalnie

4

@Batys Oczywiście że tak. Też taki temat miałem zakładać. Naczyta się jeden z drugim fałszywej propagandy politycznej i to potem tutaj powtarza. Człowiek przychodzi po pracy porozmawiać o sporcie lub innych przyziemnych sprawach a unika oglądania polityki w tv i necie a tutaj zostaje ciągle oblany tym gównem. Nie jestem tutaj za często ale podejrzewam jednego gościa stąd o to że dostaje pieniądze za pisanie komentarzy wychwalających jedną stronę polityczną a potępiających drugą bo o sporcie napisze tylko czasem zdawkowo ( po to tylko żeby nie zarzucić mu że nie pisze o sporcie) a w polityce jest mega aktywny oczywiście pisząc bzdury. Na tej stronie jest trochę ludzi więc jego szefowie skierowali go też tutaj żeby tutaj pisał. Popieram przedmówcę że do rozmów o polityce powinna być tutaj osobna zakładka i te tematy nie powinny być widoczne w gorących a w normalnych rozmowach powinien być zakaz rozmów o polityce i także zakaz nawiązywania do tego poprzez porównywanie czegoś, kogoś lub jakiejś drużyny do jakiejś partii lub kogoś z polityki. Administracja powinna tak zrobić ale niestety pewnie nie zrobi bo wygląda na to że nie obchodzi ich dobro forumowiczów tylko ilość wyświetleń.

0

@July_6_BcN To przecież pieseła można do takiego związku wprowadzić czy jakoś tak.

2

0

@July_6_BcN Wiem wiem...Jestem obrzydliwy.

1

@July_6_BcN erotoman @Giwera czy @FcPortoFan1999 to świnia pornograficzna?

0

@gumaz Jestem dla was kimś nieodgadnionym Panowie!

1

@July_6_BcN Oj Oski, Oski, co z ciebie wyrośnie... :x

@FcPortoFan1999

0

@michaleu Czemu pytasz co ze mnie wyrośnie jednocześnie oznaczając Julkę?

1

@FcPortoFan1999 Po to żebyś później zadał takie pytanie

0

@michaleu Przeproś.

1

@FcPortoFan1999 Ale za co Oski?

0

@michaleu Za aroganckie odzywki.

2

@FcPortoFan1999 Zobacz co @gumaz napisał, ja to pełna kulturka

1

@michaleu Dawid próbował robić "zadymkę" ale nie tym razem!

1

0

@DragonxNF No i jest w gorących ;)

2

@Batys pełna zgoda. Niestety z tej strony zrobił się drugi wykop a spory procent użytkowników i to obu płci to zwykli atencjusze, czy to chodzi o politykę czy też nie. dlatego czemu nie iść za ciosem i wprowadzić tagi jak na wykopie które można by było ignorować? ;D
+polecam wtyczkę tą co polecił ci kolega wyżej i jest spokój (na pc). Niestety wtyczka nie ukrywa komentarzy ignorowanych osób w sekcji gorące

2

@Batys Dokładnie, każdy post polityczny powinien być oznaczony, a osoby które mają to gdzieś powinny móc je wyłączyć.

2

@Batys Powinna bo dzieli społeczność cules

1

@ZwyklyCuler48 o tym właśnie pisałem, dlatego polityka OUT.

0

@Batys Ale to nie tylko tutaj. Jest tak wszędzie. Dziel i rządź, ciągle na czasie. Niestety nic się nie zmieni, media również biorą w tym udział( kto ma media ten rządzi). A ludzie w Polsce i nie tylko to niestety w większości zniewoleni idioci.

0

@Batys A jacy na przykład? Nie no podaj nazwiska i tak będzie najlepiej i która strona ciebie najbardziej wkurza?

1

@Batys prawda. Te same osoby prowadza ciagle te same wojenki....

0

@Lukas82 co zrobisz, nic nie zrobisz..

0

@Wojcio niestety ale tak to wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: