La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

2

W sumie odłożenie pozyskania napastnika o kolejny sezon mnie przekonuje szczerze mówiąc. Ja wiem, że z Robertem i Ferranem się trochę męczymy w tym sezonie, ale finalnie ten atak dalej funkcjonuje, a nawet awaryjnie możemy próbować zestawień z false 9 bo na samym rynku ceny napastników ze względu na deficyt klasowych graczy są najbardziej zawyżone. Kiedyś za €100m można było sprowadzić największego kozaka na tej pozycji w sile wieku, a dziś co najwyżej prospekta co robi dziesięć/naście bramek w lidze i może wejdzie na ten topowy poziom, a może nie. Do tego taki wydatek może być kulą u nogi na kolejne lata ze względu na bardzo wysokie koszta amortyzacji. Najłatwiej oczywiście będzie sprowadzić stopera bo tutaj rynek oferuje wiele opcji o różnych profilach i praktycznie we wszystkich przedziałach cenowych więc dla mnie to robota, która ciężko zepsuć. Trochę ciężej że skrzydłowym zamiast Rasha, który może zaoferować solidny poziom w rotacji, ale nawet tutaj rynek oferuje więcej niż na ataku gdzie właśnie są głównie koty w worku lub bardzo specyficzne profile, które nie do końca wiadomo jak się wpasują. Szczególnie też przy tak dużych wydatkach jestem wielkim przeciwnikiem robienia ruchów „na siłę” i dla mnie taki zawodnik musi spełniać co najmniej prawie wszystkie kryteria, których sztab oczekuje w naszym systemie na tej pozycji. Tutaj nie ma miejsca na błędy i czasem lepiej się na chwilę zatrzymać i poprawiać inne obszary w oczekiwaniu na właściwy cel.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?