- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1327 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
Prorokk
0
@Karol145 i zawsze chodzisz w ciemno, nie sprawdzasz co to za knajpa nigdy ? Jakie mają menu i po... » Czytaj dalej
168 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1327 Culés
4
Jak już jesteśmy przy żydach to ja się z żydami nie zadaję i z ćpunami też nie
Pozdro!
1
@PIWOSZ89 A jak Żyd jest ćpunem?
0
@PIWOSZ89 ... .
2
@LAMC_10 To się nie zadaje z nim podwójnie.
Edit: Choć po namyśle, może u niego dwa minusy dają plus?
8
@PIWOSZ89 Tak
1
@Eklerek Weź to usuń xD
3
@LAMC_10 dlaczemu ma to usuwać?
2
@LAMC_10 A co to jest od 18+ na x'ie, że mam to usuwac?
0
@Eklerek Nie żebym się nie zgadzał, ale jeden kolega dzisiaj wygłosił komentarz na ten temat i już go z nami nie ma.
2
@LAMC_10 Odnośnie czego? Bo nie wiem, ktoś czuję się urażony przez słowa jakiejś parodystycznej piosenki? XD
1
@Eklerek Ja chciałem tylko Twojego dobra, no offence. Zaraz Cię jakiś naczelny ramblowy erudyta zgłosi i może być problem.
4
@LAMC_10 Myślę, że setki tysięcy zamordowanych kobiet i dzieci jest poważniejszym wykroczeniem za które ktoś nie ponosi odpowiedzialności
3
@LAMC_10 Dzięki Tobie to odtworzyłem i nie żałuję.
2
@Eklerek Ale dzięki za ten banger właśnie sobie słucham full version.
0
@Chimera Proszę bardzo :)