- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 979 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 979 Culés
1
Oglądam sobie już któryś raz powtórkę meczu z Newcastle i widzę co Flick zrobił w przerwie co kompletnie odmieniło naszą grę - dał swobodę Yamalowi. Yamal śmigał bo całym boisku, jako dziesiątka przez co zawodnicy Newcastle nie umieli go kryć i wszyscy widzieliśmy jak ten mecz się zakończył.
0
@Filipem Przecież w pierwszej połowie też to robił akurat
1
@MessiForeverTheBest Nie na taką skalę, no i nie zgnietliśmy ich jeszcze wtedy
2
@Filipem
Jest prostsze wyjaśnienie tej zapaści nowego zamku, zabrakło paliwa:-)
2
@Filipem Nie, dużo ważniejsza była rola Pedriego, który odbierał piłkę już od bramkarza i to on rozpoczynał cały bieg akcji. W pierwszej połowie było go mniej, bo szukał piłki między liniami. Tak odzyskaliśmy kontrolę.
Yamal przez cały mecz miał dużą swobodę, tak rozpoczęła się akcja na 1:0.