La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1197 Culés

0

Całe szczęście dla nas, że jednak najbliższy czas będzie cięższy dla Atletico niż dla nas. Teraz w kolejce grają z Realem, chociaż potem jest przerwa reprezentacyjna to mimo wszystko potem czekają nas 3 mecze między Barca a Atletico i po środku jest jeszcze po jednej kolejce - dla nas derby z Espanyolem u siebie a Atletico z Sevilla. Takze teraz lepiej ma Barca ale później sytuacja się mocno wyrównuje

0

@liberoFCB niby tak. Ale myślę, że Atletico na Ligę tak cisnąć nie będzie. Przycisneli na CdR i pewnie będą chcieli na LM. Nasz pech jest taki, że tam gdzie Atletico walczy to gramy z nimi ważne dwumecze. Oczywiście w lidze nam łatwo nie przepuści i fajnie by było gdyby z Realem powalczyli, ale znając Real to w takim meczu wygrają .. niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?