La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1037 Culés

5

Sylwia Peretti:
– Tak jak dzieje się codziennie - wypadek. Przecież Patryk nie chciał, żeby cokolwiek się stało. To był taki zbieg złych zdarzeń w tamtym momencie, że ja nie dam słowa powiedzieć na żadnego z nich. Jeżeli ktokolwiek miałby gdzieś tam zawinić - to albo wszyscy razem z pierwszym na czele, albo nikt.

Rozumiem, że matka zawsze będzie broniła dziecka. Jednak trzeba przyznać, że to swego rodzaju bezczelność, by w sytuacji, gdy gość urządzał sobie z ulic tor wyścigowy, zapieprzał z nadmierną prędkością i miał ponad 2 promile alkoholu we krwi, rzucić tekst, że pieszy jest tak samo winny jak jej syn.

I to nie jest zbieg złych wydarzeń, tylko bycie pijanym debilem z domieszką pani Sylwii, która sama podkreślała, że ona też lubi szybką jazdę.

0

@NeroTFP1 To jest zbieg złych wydarzeń
Bo ile idiotów jeździ tak samo i ma szczęście, że nic się nie stało

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?