- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1153 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1153 Culés
1
Czemu karny i czerwoną kartka? Nie było jakiegoś przepisu o podwójnym karaniu, że ma tego nie być?
1
@mrboom czerwona może być za to, że wychodził sam na sam
2
@mrboom też jestem zdziwiony ta decyzją
1
@mrboom To dotyczy tylko walki o piłkę. Jeżeli popełnisz faul taktyczny, pociągniesz za koszulkę albo po prostu stwierdzisz, że komuś jeb*niesz to będzie kartka i karny.
1
@mrboom Przecież to kolejny przekręt angielskich drukarzy, faul się zaczynał przed polem karnym, Cunha wbiegł w pole karne dał nura i jeszcze za to czerwo wyciągnął
1
@mrboom
Od AI:
Karny + Czerwona Kartka: Jest stosowany, gdy faulujący zawodnik nie próbował walczyć o piłkę, a jedynie chciał zatrzymać rywala (np. trzymanie, pchanie, szarpanie) lub gdy zagranie było wyjątkowo brutalne.
0
@Pablozeusz no ja bym zrozumiał, jakby to było przed polem karnymi był rzut wolny, ale jak jest karny, to powinna być chyba żółta kartka
@Eklerek to swoją drogą, że tam ten karny to mocno naciągany
1
@mrboom Dla mnie tu czerwo i wolny co najwyżej
1
@mrboom nooo ja ci powiem, że już sam czasami nie wiem, mimo że oglądam ten sport od 20 lat xD