- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1497 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
33
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
DariaFCB
94
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
44 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1497 Culés
1
Nie wiem jak u was, ale u mnie wiara w remontade jest nikła.. Jak sobie pomyślę jak defensywnie zagra Atletico i dodam do tego jeszcze słabe wykończenie naszych ofensywnych zawodników.
Brak Erica i Frenkiego też będzie problematyczny.
1
@Criss18Barca Przegraliśmy awans w pierwszym meczu, niestety.
1% pewnie jest, wszystko mozliwe, ale no ja bym sie raczej nie nastawiał. To, ze coś stracimy jest niemal pewne, strzelimy 5-6? No raczej nie
1
@Criss18Barca najwyższej się nie uda. Ale nie wiem czy Atletico wyjdzie nastawione na obronę. To chyba najlepsze co mogliby dla nas zrobić. Na ich miejscu szedłbym na dość rozważna wymianę ciosów a nie w murowanie bramki
1
@Criss18Barca nie wiem, ja się stresuję tym meczem, a po co się stresować meczem, w którym i tak nie ma się szans?
3
@Criss18Barca Jak zaczną wpadac gole to im się zacznie mokro w majtkach robić. Nie ma wynikow nie do odrobienia. Oczywiście będzie ciężko, ale ta drużyna jest zdolna do wszystkiego.
Ważne żeby było trochę szczęścia pod bramką Atleti i żeby nam szczęście sprzyjało pod własną bramka. Bo to że Atleti będzie miało okazje to oczywiste - ważne żeby wpadło z tego 0-1 bramek a nie 2 albo 3.