La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1421 Culés

0

Dostałem dzisiaj wiadomość od znajomego na messengerze żeby podać mu numer telefonu. Po podaniu dostałem wiadomość coś o konkursie z allegro, więc zorientowałem się, że mu przejęli konto. Szybko cofnąłem wiadomość. Nie dostałem żadnego sms ani nie wszedłem w link. Czy jest się czym martwić? Chodzi mi szczególnie o konto bankowe. Z góry dzięki za odpowiedź.

1

@Misiusessi Nie ma się czym martwić. Sam numer telefonu to pikuś.

1

@Misiusessi Możesz spać spokojnie o ile nie wchodziłeś w zadne linki

Sam numer telefonu:
nie daje dostępu do konta bankowego,
nie pozwala wypłacić pieniędzy,
nie umożliwia logowania bez dodatkowych danych (hasło, PIN, kod SMS, aplikacja bankowa).

1

@Misiusessi na pewno możesz się spodziewać nasilenia spam call-i

1

@Misiusessi Musiałbyś wejść w jakiś link, który by umożliwił śledzenie tego co robisz na telefonie i wtedy dopiero jeśli się logujesz hasłem do aplikacji, a nie biometrycznie to ktoś mógłby uzyskać taki dostęp.

0

@Kubsoleon Dziękuję!

0

@VamoSBarca88 Dziękuję!

1

@MessiForeverTheBest To jakoś przetrawię, dzięki za odpowiedź! :)

1

@MesQueUnClub_87 Dziękuję! :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: