La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 557 Culés

0

Pięciobój olimpijski
Skoki narciarskie
Łyżwiarstwo szybkie
Biegi narciarskie
Narciarstwo alpejskie
Biathlon

Chętnie bym zobaczył taką dyscyplinę na ZIO. Strasznie wszechstronnym by trzeba było być.

4

@Criss18Barca jak wystartujesz, to mogę być za ;)

2

@July_6_BcN Biegać na nartach umiem, na łyżwach jeżdżę, na nartach zjeżdżałem, coś się strzelało.
Tylko kurde te skoki..

2

@Criss18Barca hmmmm… jak trochę potrenujesz, to i skakać się nauczysz…

1

@Criss18Barca Nie mam nic przeciwko takim "wynalazkom" i też chętnie bym coś takiego zobaczył.

W lekkoatletyce mają siedmiobój czy to dziesięciobój więc w sportach zimowych też mogłoby to fajnie wyglądać. Problem tylko w skokach narciarskich bo jednak kiedy na nartach czy łyżwach każdy może śmigać (lepiej lub gorzej) to jednak na skocznie nie każdy wejdzie, a to już z góry eliminuje taki "wynalazek", chyba, że sami słabsi skoczkowie by w tym rywalizowali.

0

@Criss18Barca Jak biathlon to biegi juz bez sensu

1

@July_6_BcN Biorę cię do sztabu. Głównym trenerem będzie pan Kamil, a Ty będziesz kamerę trzymała ;)

@Stinger_ dokładnie też uważam że taki format by mógł się przyjąć. Ja myślę, że w takim formacie spory handicap by mieli zawodnicy, którzy w przeszłości trenowali kombinacje norweska.

0

@LukaszFan No wszystko można dograć.. to jest tylko przykład dyscyplin :)

1

@Criss18Barca deal done xd

0

@Criss18Barca Powstałby nadolimpijczyk :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: