La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

13



Messi i Lego.

1

@blakkudium może Nobla by też się dało takiego zrobić i tam wysłać jednej szajbie za ocean.

2

@arasz1819 Do Europy, czy Azji?

0

@Kozinho. tak się zastanawiam jakie oceany są pomiędzy Danią, a Europą, ale pewnie posiadasz tajemną wiedzę, jak w wielu innych dziedzinach :]

0

@arasz1819 no wydaje mi się, że jak Lego ma zrobić Nobla dla Leo, a on ma wysłać jakiemuś szajbusowi za ocean, to nie ma innych kierunków

0

@Kozinho. może najpierw przeczytaj treść tłita i to co napisałem, bo brniesz w jakieś zaklęte rewiry absurdu

0

@arasz1819 bo zastanawia mnie jak można łączyć Leo z Trumpem

0

@Kozinho. to nie zastanawiaj się, bo nikt nic takiego nie łączył. Ponawiam sugestię. Warto przeczytać zanim się zacznie komentować.

0

@arasz1819 a więc komu chciałeś wręczyć Nobla?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?