- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1601 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
34
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
FcPortoFan1999
6
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1601 Culés
0
przecież jakby w realu wypadł Mbappe to to jest drużyna na połowę tabeli la liga
7
@Destructelli albo skonsolidowałaby się drużyna. To samo było mówione o Paryżu, a wyszło dokładnie odwrotnie.
1
@Destructelli z mbappe bez darmowych karnych bili by się o LM z Vilareal i Atletico.
1
@Destructelli Na połowę tabeli La Liga? chyba Ciebie pogrzało od tego śniegu.
0
@ViscaelBarca2007 nikt tak o PSG nie mówił
1
@ViscaelBarca2007 tu jednak sytuacja była nieco inna, wystartował nowy sezon drużyna bez niego sie zbudowała i super wyszło, obecnie w Realu jakby on wypadł w trakcie sezonu wydaje mi sie ze Real całkiem mógłby się poskładać
2
@cules100pro jak nie? Wiele było opinii, że będą gorszą drużyną i że już tym bardziej ciężko im będzie sięgnąć po LM. Najzabawniejsze, że ten proces dostosowania się nie trwał przez lata tylko raptem kilka miesięcy żeby stworzyć lepszą drużynę niż kiedykolwiek była z Mbappe w składzie.
@Destructelli ja uważam, że może na małe i średnie zespoły to działa, ale długofalowo on im zwyczajnie nie służy. Będzie bić kolejne rekordy, ale drużyna będzie miała problem ze zdobywaniem kluczowych trofeów.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16513082#comment-16513227
0
@FcPortoFan1999 masz rację, lekko poniosło, jak kolega wyżej wspomniał pewnie walka o grę w pucharach / LM
2
@cules100pro Bardzo dużo ludzi tak mówiło tutaj kiedy PSG grało w LM, że bez Mbappe ta drużyna nie istnieje, dokładnie taka sama narracja jaką mamy dzisiaj jak mówimy o Realu.
Problem był taki, że Enrique jakoś musiał sobie z tym radzić, bo Mbappe był tam traktowany jak Bóg i nie można było z tego zlepić zgranej drużyny.
0
@Destructelli Też za nisko.Bez Kimbappe to jest wciąż klub po Top3 LL.Ja rozumiem gdyby była mowa o Premier League.Wtedy mogliby obudzić się w takiej sytuacji gdzieś na 6 pozycji w lidze ale tutaj w Hiszpanii...nie ma żadnej sensownej i długotrwałej konkurencji.Atletico jest solidną trzecią siłą ligi ale to tyle.
0
@ViscaelBarca2007 W PSG są piłkarze i przede wszystkim trener. Samo to się nic nie zrobiło.
A W Realu są piłkarze ale którym trzeba ego łechtać
0
@FcPortoFan1999 zgodzę sie tez z tym ze długofalowo (tak jak to było w PSG) mogłoby Realowi wyjść na korzyść gdyby faktycznie odszedł. Ale musiałoby to byc na podobnych zasadach, w czerwcu odejście i zbudowanie nowej drużyny do nowego sezonu.
0
@Destructelli On jest maszyną od goli ale nie od trofeów.W PSG wygrywał trofea we Francji wiadomo czemu.