- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1610 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
BorzyKrzys
35
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
FcPortoFan1999
6
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1610 Culés
8
Nie wiem czy wiecie ale MIT ma kanał na YouTube i publikują tam bardzo dużo swoich kursów. Całe kursy, a nie tylko jeden wykład. Jest to uczelnia techniczna, więc większość tematów to matematyka, fizyka, programowanie, algorytmika, kryptografia itp. ale są też jakieś o ekonomii i finansach. Podaje link jakby ktoś był zainteresowany.
https://www.youtube.com/@mitocw
Dodatkowo w opisie macie link do pełnego kursu, gdzie są zadania z odpowiedziami, gdybyście chcieli się sprawdzić.
Widziałem też podobne kursy od harvardu, ale ten ich kanał jest chaotyczny i ciężko mi było znaleźć coś dla siebie. MIT jakoś lepiej ma to rozplanowane.
Niesamowite jest to, że mogę sobie oglądać wykład jakiegoś ziomeczka, który jest kilka tysięcy kilometrów dalej, na uczelni na którą zapewne by się nie dostał, a jak już bym się dostał to pewnie nie miałbym hajsu, żeby opłacić.
1
@Hektor16 Oczywista sprawa, oglądam od kilku lat. Jeszcze polecam Stanford Online.
2
@misterio o super to sobie sprawdzę. Dodatkowo polecam jak oglądasz takie wykłady i masz pytanie, a z oczywistych względów nie ma jak zapytać prowadzącego, to polecam NoteBookLM. To jest AI od googla, gdzie możesz podesłać link do filmu na yt i on odpowie tylko na podstawie treści zawartej w tym filmie. Bardzo pomocne urządzenie.