La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

0

H... @LeszekFCB coś Ci nie pyklo xD

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16500547#comment-16500547

Ale fajnie i tak bo i legiunia i widzewik w strefie spadkowej xD oby tak zostalo

0

@Fog_W_1899 Opowieść Wujkowa.Kiedyś w latach 90 te dwie ekipy walczyły o mistrzostwo! i to z nieosiągalną przewagą nad całą resztą.Dzisiaj odwróciły miejsca..

0

@FcPortoFan1999 dlatego teraz niech spadną dla równowagi

0

@Fog_W_1899 Szkoda by było w sumie takich firm jakby pospadały.

2

@FcPortoFan1999 ale ale... W kolejce, gdzie Widzew i Legia po spadku grali by u siebie, to w pierwszej lidze na tych dwóch stadionach byłoby łącznie więcej kibiców, niż w całej ekstraklasie razem.

1

@Safrani I to byłoby takie słodko gorzkie xd

1

@FcPortoFan1999 nie sądzę, żeby te dwie ekipy spadły. To się nikomu nie opłaca. Ani ekstraklasie są, ani canal plus. Jakby co, to się zaczną dziwne pomyłki sędziowskie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?