La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

2

Co sądzicie na temat Panichellego? Na moje dobrze się rozwija, ma dobre warunki fizyczne, niezła technikę użytkowa, grę ciałem, do tego cenowo może nie być jakoś horendalnie drogi i jednak 11 bramek w takiej drużynie jak Strasbourg no uważam że robi wrażenie, a we Francji wcale tak lekko bramki nie wpadają, no i to liga jednak która bardziej weryfikuje twoje umiejętności niż Holenderska czy Portugalska.

Osobiście uważam że działacze Barcy powinni go obserwować w lecie, bo to może być kawał napadziora.

0

@Karol145 Jak gdzies trafi to do Chelsea xd

0

@takisobiektos A to możliwe, ale z drugiej strony mają Joao Pedro który jest w tej chwili naprawdę świetny.

0

@Karol145 Nie doszukuj się logiki w poczynaniach Chelsea oni maja aktualnie z 50 zawodników w kadrze, a Strasbourg ma tego samego właściciela.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?